Sayı sekansı gibi kadim zamanlardan beri sayıların çeşitli problemlere karşı tedavi niteliğinde kullanıldığını biliyoruz.

*

Grigori Grabovoi, güncel bir sistem kurarak bilinci ve oluşları tanımlayan enerjilerin sayısal dizilimlerine sayı sekansı adını vermiştir.

  • Her enerjiye karşılık gelen bir sayı sekansı vardır.
    • Grigori Grobovoi sisteminde kişi bu sayıları belirli tekniklerle tekrarlayarak bozulmuş olan enerjileri normalize eder.
    • Sayı kodları yani sekanslar sağlımızı ve hayatımızdaki olayları kontrol altına almamızı sağlayan bilinç düzeylerimizi yeniden yapılandırır.
  • Her sekans kendine özgü titreşime sahiptir.
    • Her sorunun sayısal bir dizini vardır. Soruna karşılık gelen sayı dizinlerinin tekrarlanması suretiyle bunların yaydığı titreşimler sayesinde bozulmuş olan enerjileri kromozomlar düzeyinde değiştirerek bilinçte değişim ve iyileşme yaratmasına normalizasyon denmektedir.
    • Yani sayılar vibrasyon yaratır ve bu vibrasyon normalizasyon sağlar. Sekanslar kromozom düzeyinde iyileşme ve uyum sağlamaktadır.

Bu sayılar yardım için nereye gideceğini gösteriyor. Doğru adresi bulmak için bir koordinat gibi çalışıyor. Bir rakamsal sıralama varsa belli bir hastalığa veya belli bir felakete veya belli bir normu elde etmek için işe yarıyor. Sayılara 30 saniye süresince odaklanarak bakabilir, sayıları boşluklardaki eslere dikkat ederek tek tek söyleyebilirsiniz. Bedeninize yazabilirsiniz. Bir kağıda yazarak suyunuzun altına koyup bir süre bekleterek içebilirsiniz. 21 gün / 40 gün tekrar edilmelidir.

Teşhis ve tedavi aracı olarak değil, frekansları yükselterek DNA düzeyinde iyileşme yaratabilir.

*

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir