Serafim Blueprint 1. Basamak (Seraphim İyileştirmesi) | Meral Bakır

Serafim Blueprint 1. Basamak (Seraphim İyileştirmesi)

Home Etkinlikler Serafim Blueprint 1. Basamak (Seraphim İyileştirmesi)

Serafim Blueprint 1. Basamak (Seraphim İyileştirmesi)

 

  1. Basamak Seraphim İyileştirmesi

 

İçerik

         İlk enerji uyumlamaları ile Çakraların ve enerji kanallarının açılmasını destekleyen yaşam gücü enerjisini alma ve var olan çakra blokajlarının temizlenmesini destekler. Bağışıklık sistemimizi güçlendirir ve böbrekleri temizler. Yaşam gücü enerjisi ile güçlenir ve enerji dolarız.

         Ellerimiz aracılığı ile yaşam gücü enerjisini kendimize ve başkalarına aktarabilme yeteneği size kendinizi ve başkalarını fiziksel olarak iyileştirme gücü kazanırız.

         Mekanlara (evinize, ofisinize veya diğer mekanlara) Negatif enerjilerden temizleme ve Yaşam Gücü uyum parmaklığı kurma yeteneği kazanırız.

         İyileştirici enerjileri (Baş melek, melek, üstat, rehber, aydınlanmış üstat, kutsal mekanlar, elementler, devalar, şifacılar v.b) alma ve başkalarına aktarma yetenekleri kazanırız. Bu enerjileri istersek uzakta bulunan kişilere de   gönderebiliriz.

         Yaşam Gücü enerjisini, başta kristaller ve doğal taşlar olmak üzere, pek çok nesneye yüklemek mümkün. Birinci basamak eğitimine katılan herkes bu şifa enerjisini seçtiği nesnelere yükleme becerisi kazanıyor. Üstelik enerji yüklediğiniz kristalleri ihtiyacı olan başkalarına da verebiliyorsunuz. Kuvars kristallerine Yaşam Gücü enerjisi tek seferde kalıcı olarak yüklenebiliyor. Diğer nesnelerde belli süreler sonunda yükleme işlemi tekrarlanması gerekiyor.

Yaşam Gücü enerjisi yüklü kristallerin yararlı olduğu görülen durumlar: Artrit, kronik baş ağrıları, karpal tünel sendromu, alkol ve sigara bağımlılığı, grip, soğuk algınlığı, kronik halsizlık, stres, bağışıklık sistemi sorunları

         Aura ve enerji bedenleri ile çalışır. Fiziksel, duygusal ve zihinsel bedenlerimizi dengeleyerek öz potansiyelimizi arttırır. Fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal bedenleri iyileştirme yeteneği kazandırır.

         Ruhsal amacımızı ortaya çıkaracak güce kavuşmamızı destekler.

         Ellerimiz aracılığı ile “İlahi Uyum” enerjisini kendimize ve başkalarına aktarabilme yeteneği kazanırız.

 

Seraphim Blueprint Nedir?

Seraphim enerjileri, 13.000 yıl önce 13 Serafim tarafından varlıkların iyiliği için yaratılmış. Atlantis zamınında kullanılan enerjilerden olduğu bilinmektedir.

Seraf meleği 1994 yılında  Ruth Rendely ile doğrudan iletişime geçmesiyle bu ruhani sistemi yeniden bizim yararımıza aktif hale getirdi.

Seraphim Blueprit bir enerji sistemidir ve  11 temel enerjiden oluşmaktadır. Yaşamımızın her alanını şifalandırmayı hedefler. Kendimizi daha iyi hissetmemizi ve güçlendirmemize yardımcı olur.  Tüm sistem ruhsal duygusal ve fiziksel bedenlerimizi mükemmel bir şekilde destekler ve ruhsal yolculuğumuza da benzersiz bir destek sağlar.

Bu enerjiler Akıllı enerjilerdir.
Niyet ile etkinleştirilir. Odaklanarak veya uyurken veya işimizi yaparken dahi çalışabilir.

Farklı derecelerde programlanabilir.

Diğer kullandığımız enerjiler ile çalışmayı destekler. Etkilerini güçlendirir.

Kullanıldıkça etkileri güçlenir.

Kullandığımız sürece bizim yararımıza, başka yaratıcı yollar yaratır.

Uyurken veya işimizi yaparken dahi etkin hale gelebilir.
Kullanan kişiyi başka yararlı enerjilerle ve rehberlerle bağlantıya geçirir.
Başkalarına yardım etmek için aktarılabilir veya uzaktan gönderilebilir.

Tarih

Kas 01 - 02 2021
Expired!

Zaman

8:00 pm - 8:00 pm
Kategori
Meral Bakır

Organizatör

Meral Bakır
E-Posta
info@meralbakir.com
QR Code

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Anasayfa
Ajanda
WhatsApp
Ara