Birinci Aura Katmanı: Eterik Beden

Eterik Beden / Fizik Beden / Pranamaya Koşa / Biyoenerji Kılıfı

Bedenimize en yakın mesafede olan aura katmanıdır. Tam olarak beden şeklindedir. Enerjiyle madde arasındaki katmandır. Fizik bedenimizin üzerini kaplar ve dünya ile bağlantı içindedir. Çakralar bu alanda bulunur ve auranın daha üst katmanlarından gelen enerjileri bedene iletir. Bu alanın görevi, fizik bedenin ihtiyacı olan enerji ile bağlantıyı sağlamaktır. Güçlü bir auraya sahip kişide 3-7 cm. kadardır.

Fiziksel bedenin tüm yaşamsal ihtiyaçları bu katman aracılığıyla karşılanır. Fizik beden (eterik beden) daralmışsa kişide stres ve sürekli yorgunluk gözlemlenir.

Eterik bedeninde (fizik beden) sorun olan kişilerde aşağıdaki durumlardan biri veya birkaçı görülebilir:

·         Bedeniyle aşırı ilgilidir.

·         Dikkatini toplamakta zorluk çeker.

·         Fazla risk alabilir.

·         Öfkesini, tekme atmak veya vurmak gibi davranışlarla ifade edebilir.

·         Sorumluluk almaktan kaçınır.

·         Fiziksel olarak yorgun, yılgındır.

·         Kendi bedeniyle bağlantı kuramaz, bazen acılarının bile farkında değildir.

·         Sorunlarıyla başa çıkamaz.

·         İletişim kurmakta zorlanır, kendini ifade edemez, kimsenin onu anlamadığından yakınır.

·         Dokunmaktan kaçınır.

·         Elleri ve ayakları soğuk olabilir.

·         Yaşam sevincini kaybetmiştir, kendine hedef ve amaç koyamaz.

·         Sık hastalanır.

·         Kendini güvende hissedemez.

*

İlgili eğitim ve ürünlerimizden faydalamak için tıklayınız, bireysel seans için ise bize yazabilirsiniz.

*

Bu metin, Meral Bakır’ın Işığını Keşfet isimli kitabından alınmıştır.

*

Grigori Grabovoi Öğretileri ile Fiziksel Bedeni Geri Kazanma

Fiziksel beden ile olan mesafelerimizi kırmak, Grigori Grabovoi öğretileri ile fiziksel bedeni geri kazanma üzerine çalışacağız.

Detaylı bilgi için Sonsuz Lotus sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Grigori Grabovoi Kimdir?

Grigori Grabovoi, fizikçi, matematikçi ve akademisyendir. Gelecekle ilgili öngörü ve müdahale ile ilgili bilgi alanı kurmuştur. “Kurtuluş ve Uyumlu Gelişme Hakkında” öğretisinin de yazarıdır.

1963’te Sovyet Rusya Kazak bölgesinin Chimkent ilinde doğdu. Lenin Taşkent Devlet Üniversitesi Uygulamalı Matematik ve Mekanik Fakültesinden mezun oldu.

Mezuniyetinin ardından, uzay teknolojilerinin geliştirilmesi ile ilgili olarak çalışmalar yapmştır. Doksanlı yılların başında dünyada ilk defa Grigori Grabavoi, Özbekistan Ulusal Havayollarının talimatları ile mühendisliğinin durumunun teşhisi konusunda 360’dan fazla tahmin gerçekleştirdi. Ardından Özbekistan Cumhuriyeti Ulusal Havayolları Bilgi İşlem Merkezi’nde uzman olarak çalıştı.

1994 senesinde, Hindistan’daki Chattarpur Tapınağı’na gitti. Burası hayatı için bir dönüm noktası oldu. O yıl ünlü şifacı Yuko Labeau, bu tür yeteneklerle Grabovoi’nin tüm dünyaya açılmasını teşvik etti. Sonraki sene medyum Baba Vanga, Grigori Grabovoi ile 50 dakikalık bir konuşma yaptı.

Doksanlı yılların sonuna kadar Grigori Grabovoi, Rusya Federasyonu Uzay Uçuşları Kontrol Merkezi ile işbirliği yaptı. Yörünge üssü Mir teşhisinde uzay gemisinde ortaya çıkan sorunları çözülmesine katkıda bulundu. ABD’nin “Atlantis” motorlarının teşhisinde önemli bir isim oldu.

İlgili uzmanlar Grabovoi hakkında şu tespiti yaptılar: Grigori Grabovoi’nin tahminlerinin uygulama ile karşılaştırılmasına dayanarak, Grigori Grabovoi’nin tüm tahminlerinin yüzde yüz olduğu doğrulandı. Her tahminde ve görevin toplam hacminde yüzde yüz onaylama, Grigori Grabovoi’nin uzay tekniğini sadece kendi durugörüsü ile teşhis ettiği zaman, görevin toplam hacmine anında tamamen onaylanmış bir tahminde bulunduğu sonucuna varılmasını sağlar. Açıklanan gerçeklerden, uzay teknolojisinde arızaların ve kazaların önlenmesinde durugörü kullanılmasının gerekli olduğu sonucuna varıldı.