Dolunay Niyeti

Ay, astrolojide duyguları sembolize eder, dolunay ise nirvanadır. Ay gibi ruhlarımızın da gelgitleri vardır. Sürekli değişkendir. Ay yaratıcı ve dişidir. Tıpkı bir anne gibi Besleyici, koruyucu ve büyütücüdür. Ay bir ayna gibi bize kendimizi gösterir. Dolunay zamanları tıpkı bir hasat toplama mevsimi gibidir. Yaptıklarımızın sonuçlarını alabiliriz. Ürün toplama gibi düşünülebilir. Tamamlanmadır ve spritüel farkındalık gelişir.

Dolunaylar duyguların en üst düzeyde olduğu zamanlardır. Aynı zamanda yaratıcılık artar. Ortaya bir ürün çıkarabileceğimiz zamanlardır. Birileri ile birlikte hareket edebilme enerjisi yüklüdür.

  • Dolunay zamanları yapmamanız gerekenler:
  • Kimse ile zıtlaşmayın.
  • Fikir ayrılıklarından kaçının.
  • Tartışmaları biraz erteleyin.
  • Yeni bir işe başlamak için dolunay zamanın geçmesini bekleyin.
  • Tamamlamanız gereken her şey için zaman ayırın.
  • Sevgi alışverişinde bulanabilirsiniz.

Serafim Blueprint enerjilerini etkinleştirme zamanı dolunay niyet edebilir ve küçük bir meditasyon yapabilirsiniz.

Serafim Blueprint 3. Basamak uyumlamasını alanlar (arka plan veya meditasyon); (…)  niyet, dilek, istek uyumlamaları biraz ara vererek bir biri ardına söyle, (…) niyet dilek istek uyumlamasını etkinleştirin

Serafim Blueprint 4-5-6 Basamak (Güneş sistemi uyumlamasını 17 dakika kadar odaklan); Bir gezegene veya hepsini arka arkaya birer dakika ara ile isimlerini söyleyebilirsiniz.

Grigori Grabovoi Öğretileri ile Fiziksel Bedeni Geri Kazanma

Fiziksel beden ile olan mesafelerimizi kırmak, Grigori Grabovoi öğretileri ile fiziksel bedeni geri kazanma üzerine çalışacağız.

Detaylı bilgi için Sonsuz Lotus sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Grigori Grabovoi Kimdir?

Grigori Grabovoi, fizikçi, matematikçi ve akademisyendir. Gelecekle ilgili öngörü ve müdahale ile ilgili bilgi alanı kurmuştur. “Kurtuluş ve Uyumlu Gelişme Hakkında” öğretisinin de yazarıdır.

1963’te Sovyet Rusya Kazak bölgesinin Chimkent ilinde doğdu. Lenin Taşkent Devlet Üniversitesi Uygulamalı Matematik ve Mekanik Fakültesinden mezun oldu.

Mezuniyetinin ardından, uzay teknolojilerinin geliştirilmesi ile ilgili olarak çalışmalar yapmştır. Doksanlı yılların başında dünyada ilk defa Grigori Grabavoi, Özbekistan Ulusal Havayollarının talimatları ile mühendisliğinin durumunun teşhisi konusunda 360’dan fazla tahmin gerçekleştirdi. Ardından Özbekistan Cumhuriyeti Ulusal Havayolları Bilgi İşlem Merkezi’nde uzman olarak çalıştı.

1994 senesinde, Hindistan’daki Chattarpur Tapınağı’na gitti. Burası hayatı için bir dönüm noktası oldu. O yıl ünlü şifacı Yuko Labeau, bu tür yeteneklerle Grabovoi’nin tüm dünyaya açılmasını teşvik etti. Sonraki sene medyum Baba Vanga, Grigori Grabovoi ile 50 dakikalık bir konuşma yaptı.

Doksanlı yılların sonuna kadar Grigori Grabovoi, Rusya Federasyonu Uzay Uçuşları Kontrol Merkezi ile işbirliği yaptı. Yörünge üssü Mir teşhisinde uzay gemisinde ortaya çıkan sorunları çözülmesine katkıda bulundu. ABD’nin “Atlantis” motorlarının teşhisinde önemli bir isim oldu.

İlgili uzmanlar Grabovoi hakkında şu tespiti yaptılar: Grigori Grabovoi’nin tahminlerinin uygulama ile karşılaştırılmasına dayanarak, Grigori Grabovoi’nin tüm tahminlerinin yüzde yüz olduğu doğrulandı. Her tahminde ve görevin toplam hacminde yüzde yüz onaylama, Grigori Grabovoi’nin uzay tekniğini sadece kendi durugörüsü ile teşhis ettiği zaman, görevin toplam hacmine anında tamamen onaylanmış bir tahminde bulunduğu sonucuna varılmasını sağlar. Açıklanan gerçeklerden, uzay teknolojisinde arızaların ve kazaların önlenmesinde durugörü kullanılmasının gerekli olduğu sonucuna varıldı.

Grigori Grabovoi Öğretileri ile Psikolojik Normalizasyon

Kendiniz başkaları, çocuklar ve bebekler için çalışabileceğiniz yöntem ve bilgi ile herhangi bir olayın nasıl olumlu hale dönüştürülebileceğini Psikolojik Normalizasyon ile çalışacağız. Çünkü bilinç yapılandırılması ile düşünce formları maksatlı olarak değiştirilebilir.

Sayı dizileri yoluyla psikolojik kontrol sağlayarak kendini ve başkalarını nasıl gençleştirebilirsiniz? Gerçekliği sonsuz yapabileceğin bir bilgi küresinin varlığını anlayabilir miyiz? Kişinin sayı dizileri aracılığıyla yeniden yapılandırılması nasıl mümkündür? En önemlisi de kişi kendi iradesiyle dünyasını değiştirebileceğini nasıl fark eder?

Depresyon, öfke, kaygı, endişe, korku, acı, ağrı, acı çekme, takıntı, yaşam, psikolojik güvenlik, kişilik, kendine güven, direnç, bilinçaltı direnç, duygu. Bunların dışında deneyim, yetenek, otizm, saldırganlık, uyum, bağımlılık, kavrama ve daha pek çok konuda destek bulacağınız yöntem ve sekans uygulamaları içerir.

Eğitim hakkında iletişime geçmek için Sonsuz Lotus sitemizi ziyaret edebilirsin.