Geçmiş İlişkilerinizdeki Benzerlikler


“Geçmiş ilişkilerimi gözden geçirdim. Benimle birlikte olan erkekler bir seçim yapmak zorunda kalıyorlar ve hep diğer kadını seçiyorlar. Neden seçilen kadın ben olamıyorum? Farklı ve iyi olacak diye başladığım ilişkilerin sonu hep hüsran mı olacak?” diyordu danışanım.


Aura alanına sorularımı göndermeye başlayınca gözlerimin önünde küçük bir evin bahçesi belirdi. Minik bir kız merdivende oturuyor, karşısında tahminimce annesi var, eşini bekliyor. Baba sürekli ev dışında ve anne hep onun yolunu gözlüyor. Muhtemeldir ki başka kadınlarla ilişkisi var. Anne hiç mutlu değil.


Araya girip danışana sordum: “Erkekler dışarıdadır, onlar her şeyi yapar” gibi bir düşüncen var mı?” “Evet” diyor danışan, “Hep erkeklerin daha özgür olduğunu düşünürüm.” Küçük kız annesi gibi olmamaya orada karar vermişti işte. Erkeklere karşı sessiz kalmayacak ve hükmeden taraf olacaktı. Zaten ilişkilerinde hükmeden tarafın kendisi olup olmadığını sorduğumda danışan da doğruladı.


Bunun altında yatan, kaybetme duygusudur. Soyunu devam ettirmeyeceği fikri, kadında kaybetme korkusu yaratır. Bu kayıp acısını yaşamamak için kadın iki çeşit davranış geliştiriyor.


1- Erkeğe bağımlı olma davranışı geliştirir. Nasıl bir şeydir bu ‘erkeğe bağımlı olmak’? Onun her isteğini yapmak, gereken yerde bile hayır dememek. Kendi istediklerini sürekli ertelemek, bunları dile getiremediği için sitem etmek ve küsmek. Bolca taviz vermek. Sürekli erkeği kontrol etmek, kıskançlık yapmak… Yeter ki erkek onu bırakıp gitmesin.


2- Hükmeden taraf olarak, güçlü görünme davranışı geliştirir. Egosu yüksektir, acı çekmemek için kendini soğuk bir kozanın içine hapsetmiştir. Duygularının farkında bile değildir.


Belirtmeme gerek var mı bilmiyorum, iki davranış tarzı da ilişkilerde sağlıklı değil. Ne hükmeden taraf olacaksınız, ne karşıdaki kişiye bağımlılık geliştireceksiniz. Onun duygularını anlamaya çalışarak, taviz vermeden, saldırmadan, kırmadan, kırılmadan, suçlayacak veya suçlanacak durum oluşturmadan, özgürlük içinde değerli olduğunuzu hissedin, hissettirin. Unutmamak gerekir ki, evrenin bir yasası var: Ne verirsen onu alırsın. Sevgi verdiğimizde sevgi.

Bu metin, Meral Bakır’ın Işığını Keşfet isimli kitabından alıntılanmıştır.

Serafim Meleği ve Seraphim Blueprint Eğitimi

Seraphim Blueprint eğitimlerinin odağı olan melek Serafim, başmelektir, meleklerin en yüksek rütbelisi olduğunu pek çok kaynakta yazmaktadır. Seraf sözcüğü etimolojisi iki parçadan oluşmaktadır.  ‘Ser’ yükseltilmiş varlık veya koruyucu melek anlamına gelmektedir. ‘Rafha’ ise şifacı doktor veya cerrah anlamına gelir. İbranice’de ‘saraph’, tutkuyla yanan anlamındadır. Seraphim meleklerinin saf ışık varlıkları olduklarını bilinir. Seraphim melekleri aşkı ve arınmayı temsil ederler. İnsanlığa hizmet eden en yüksek melek enerjilerine sahipler. Serafim meleklerinin her birinin 6 kanadı bulunur. İki kanadı ile yüzlerini, diğer iki kanatları ile ayaklarını kapatırlar. Kalan kanatlarıyla ise uçarlar. Türkiye’de, Ayasofya gök kubbesinin dört tarafında bulundukları için kendilerine Ayasofya melekleri gibi isimlerde verilmektedir. Türkiye’de özellikle Bizans’tan kalan eserlerde görülür. 

Seraphim Blueprint sistemi, Serafim Melekleri Tarafından insanlığın aydınlanması için yeniden aktif edilmiş bir öğretidir. Seraphim Blueprint, kozmik enerjilerin normalizasyonunu altı basamakla sağlayan bir sistemdir. Birinci basamakta Serafim iyileştirmesi yapılır, fiziksel ve ruhsal bedenimizdeki blokajlar kaldırılır. İkinci basamakta bilinçaltı sistemimizdeki sınırlamalar kaldırılır ve Kundalini enerjilerinin yükselmesiyle DNA’daki pasif kısımlar aktifleştirilir, mantık ve duygular arasındaki uyuşmazlık kaldırılır. Üçüncü basamak Seraphim Tezahürü ile amaçlarımızı anlamlandırmamız kolaylaşır. Dördüncü basamakta evren ile olan ilişkimiz normalize edilir. Beşinci basamak ise evrende kendimize denk düşen gezegenimizle olan ilişkilerimiz iyileştirilir. Altıncı basamak son seviyedir; algımızın güzelliği ortaya çıkararak iyiye yönelmesini sağlar. 

Bu sistemin öğretmenlerinden Meral Bakır tarafından aktarılmaya devam etmektedir. Detaylı bilgi ve randevu için bize ulaşabilirsiniz.

Meral Bakır Kimdir?

Çalışma hayatına bankacı olarak başladı. Sonra sırasıyla satış ve pazarlama koordinatörlüğü, dershane yöneticiliği, yayın koordinatörlüğü, franchise organizasyonu görevlerinde bulundu. Bu yoğun çalışma temposunun ardından yaşamını gözden geçirerek kendisini sorguladı ve aslında yapmak istediğinin bu olmadığına karar vererek; evrensel gelişme ve olgunlaşma yolunda yürümeye başladı.

Yogayı bir yaşam biçimi olarak benimseyerek, Svyasa University (Swami Vivekananda Yoga University) ve Yoga ALLİANCE (YB-YA TTC) Yoga eğitmenliği temel eğitimini tamamladı. Daha sonra, Rainbow Kids Yoga “Yoga For Kids and Families” Teacher Training “Çocuk ve Aile Yogası Öğretmenlik Eğitimi, Birthlight Perinatal Yoga Hamile Yoga Eğitmeni ve Yoga Alliance, Yoga Anatomisi ve Yoga Terapi Öğretmenlik Eğitimi aldı. Aldığı eğitimler ile NLP Trainers, Yaşam Koçu ve Usui Reiki Master-Teacher ve Bioenerji Uzmanı oldu. Seraphim Blueprint Eğitimi 1-6. basamak Öğretmenliği ; Seraphim ileri şifa öğretmenliği, Seraf ile Güneş Sistemi Öğretmenliği (gezegen enerjileri), Seraphim Blueprint Füzyon öğretmenliği, Başmelek Michael, Gümüş Ankh eğitmenliği, Numeroloji, Ruhsal Detoks, Grigori Grabovoi öğretim görevlisidir. Diğer sayısız kurs, yoga eğitimlerine katılarak; İngiltere, Almanya ve Amerika gibi bölgelerde çalışma fırsatı elde etmiştir. Duru görür, yazar ve öğrendiklerini paylaşmayı sever. Meral Bakır, evli bir kız, bir oğlan çocuğu annesi ve bir tatlı bir torun anneannesi ve bundan çok mutlu.

Kazandibi?..

Çapalamak davranışına ilginç bir diğer örnek daha… Danışanımın şikayeti şöyleydi: ”Ağladığımda ya da üzüldüğümde sütlü tatlı yemek istiyorum. Özellikle kazandibi.”

Bunu fark ettiğini, altında mutlaka bir neden olduğunu, artık bu çocukça davranıştan kurtulmak istedğini dile getirdi. Seansa başladık, aura alanına niçin ağladığında ve üzüldüğünde sütlü tatlı ya da kazandibi yemek istediğini sordum. Bir yandan da enerji gönderiyordum. Az sonra gözümün önünde, sobalı olduğunu düşündüğüm çok sıcak bir oda belirdi. Öylesine gerçekti ki sobanın yaydığı sıcaklık yüzüme vuruyordu. Yüksek bir yatak gördüm. Yatağın üzerinde bir çocuk hıçkırıklarla sarsılıyordu. Belli ki ağlaması epeydir devam ediyordu. Gözyaşları fışkırıyor, kollarını ve bacaklarını çırparak ağlıyordu. Birden kapı açıldı. Genç bir kadın telaşla odaya girdi. Elinde mama tabağı vardı. Aceleyle bebeğine mama yedirmeye başladı. İlginç olan, ağzımda hissettiğim tattı. Mamanın dibi tutmuş gibiydi, hafiften yanık tadı geliyordu. Anlamıştım: Annenin, ağlayan bebeğini susturmak için pişirdiği ve dibini tutturduğu mamanın, şimdiki zamandaki tat karşılığı ‘kazandibi’ydi. Danışanım yorumuma katıldı, ”Üzüldüğüm ya da ağladığımda ne yapıp ediyor, gidip alarak yiyor, sonra rahatladığımı hissediyorum” dedi. Onda çapa yaratan şey, kazandibiydi. İlgisiz ve yalnız kaldığını hissettiğinde kazandibi ona anne şefkati ve desteğini sunuyordu sanki.

Bu sahneyi, onun izni ile, aura alanından göndererek sildik. Seans bitti. Bir süre deneyimlemesini, üzülüp ağladığındaki davranışının farkında olmasını istedim.

Yaklaşık bir yıl sonraydı. Konuyu çoktaan unutmuştum. Görüştüğümüzde o halinden eser kalmadığını anlattı. Artık üzüldüğünde ve ağladığında sütlü tatlı yemiyordu. Ama bu kez de ters bir çapa oluşturmaktan kaçındım, ”Lütfen git ve sütlü tatlı ye” diye önerdim. Bir çapayı silerken farklı bir çapa oluşturmak istemeyiz.

Bu metin, Meral Bakır‘ın Işığını Keşfet isimli kitabından alınmıştır.

VAKA 1: RUHUN KAYBEDİLMESİ

Fiziksel veya duygusal travmalar sonucunda ruh parçasının bedenden ayrıldığına inanılır. Bu da yaşam neşesini yitirmeye, ruhsal gelişimin durmasına neden olur. Kadın danışanımı hatırlıyorum, “Sanki canlı cenazeyim, yaşıyor muyum yaşamıyor muyum farkında değilim. Çok çabuk hastalanıyorum. Parasal anlamda da büyük sıkıntı yaşıyorum. Yaşam durmuş gibi” diye yakınıyordu. Antidepresan kullanan danışanın aura alanına baktığımda gerçekten zamanın durmuş gibi olduğunu, hiçbir şey yapmak istemediğini gördüm. 

Ruh kaybı olduğunu hissettim. Enerji çalışmalarına başladık. Ruhunu kaybeden kişi; kronik stres yaşar, bağışıklık sisteminin zayıflaması nedeniyle çok sık hastalanmaya meyillidir. İçsel boşluğunu alışveriş, yemek, alkol, sigara gibi bağımlılık yapan şeylerle doldurmaya çalışır. Paraya ve mala çok fazla değer vermeye başlar. Koma durumu veya bitkisel hayatta kalmak da ruh kaybına yol açabilir. Kaybolan ruh, koptuğu parçası ile birleştikten sonra gerçek yaşama dönebilir, kişi dengeli bir hayat sergileyerek mutluluğu ve huzuru bulur. 

Işığını Keşfet KİTABINI SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Çakra Nedir, Çeşitleri Nelerdir?

KÖK ÇAKRA (MULADHARA ÇAKRA)

Bu dünyada fiziksel olarak var olma, kök çakranın temel ilkesidir ve kabullenme duygusu ile bağlantılıdır. Kundalini enerjisi bu merkezde bulunur. Yaşamsal isteklerinin de temelini oluşturur.

Elementi toprak ve rengi kırmızıdır.

Bedende bacaklar, kalçalar, iskelet sistemi kemikler, omurga, tırnaklar dişler gibi tüm sert yapıyı kontrol eder. Ayrıca kemik iliğini de kontrol ettiği için bağışıklık sistemini de etkiler.

Bu çakra bloke olduğunda, sürekli maddi endişeler içerisinde, kolay sinirlenir, bencil ve kronik ağrılara sahiptir. Fiziksel olarak dolaşım sorunları, kansızlık, kabızlık, bel, kalça, diz ve bacak sorunları ve jinekolojik sorunları oluşabilir. Obezite/anoereksiya, biriktirme, endişe kaygı, öfke,  panik atak, cinsel çekingenlik gibi psikolojik sorunlar oluşabilir. Ayrıca ölüm, terk edilme, küçük düşürülme, incitilme, değersizlik, kaybetme korkusu, yetersizlik, başarısızlık, gibi temel korkular içerisinde yaşar.

Kök çakra arındırma ve çalıştırmak için “Lam” sesi ile çalışmak, Kırmızı renk giysiler giymek, ayakları yere basarak yapılan tüm aktiviteler, toprak ile bağlantı ve toprağın altında kalan besinleri (turp, soğan, patates, havuç, şalgam, kereviz vb.) yemek yardımcı olabilir.  Çok daha detaylı çalışmaları Meral Bakır’ın Çakra Arındırma ve Çalıştırma Yöntemleri kitabında bulabilirsiniz. 

PELVİS ÇAKRA (SVADİSTHANA ÇAKRA)

Yaratıcı üreme, pelvis çakranın temel ilkesidir ve yaratıcılık duygusu ile bağlantılıdır. Bu merkez hayat vermek ve hayatı korumak ile bağlantılıdır. Bir aile düzeni oluşturmak, aile bağları ve ilişkileri ve aile sorumluluğunu kapsar.

Elementi su, rengi turuncudur. 

Beden bölgeleri üreme sistemi, idrar sistemleri, cinsel organlar, alt sırt, yumurtalıklar, leğen kemiği, erbezleri, böbrekler, mesanedir.

Bu çakra bloke olduğunda, yaratıcılığını gösteremez, para sorunları ile yaşar,  kas krampları, sperm üretiminde bozukluklar, kısırlık, prostat,  rahim ve yumurtalıklar ile ilgili rahatsızlıkları, yüksek tansiyon, Diyabet (şeker hastalığı) gibi fiziksel sorunlar yaşayabilir. 

Pelvis çakrayı arındırmak ve çalıştırmak için “Vam” sesi ile çalışmak, turuncu renk giysiler giymek, suda yapılan tüm aktiviteler, bol su içmek, turuncu besinler (kayısı, balkabağı, havuç, mandalina, şeftali portakal,  vb.) ile beslenmek yardımcı olabilir. Çok daha detaylı çalışmaları Meral Bakır’ın Çakra Arındırma ve Çalıştırma Yöntemleri kitabında bulabilirsiniz.

KARIN ÇAKRA, SOLAR PLEKSUS (MANİPURA ÇAKRA)

Karın çakra bedende yerçekiminin merkezidir. Karın çakra güneşimizi yani güç merkezimizi temsil eder. Sindirim işlemini kontrol eden enerji merkezidir.  En önemli görevi kök ve pelvis çakra merkezlerinin isteklerini ve arzularını özümsemek ve arındırmaktır. Özümseme ve arınma tamamlandıktan sonra üst düzeylere ulaşılacak spiritüel enerjiye sahip olunabilir.

Düşüncelerin beden üzerinde etkisi ile ilgili merkezdir. Bu çakra yönetme yetenekleri ile ilişkilidir.  Mükemmeliyetçilik bu çakra merkezinin en büyük sorunlarından birisidir.

Bu çakra bloke olduğunda, ülser, gastrit, reflü, hazımsızlık gibi mide ile ilgili hastalıklar, Dalak, pankreas ve safra kesesi gibi fiziksel sorunları yaşayabilir. 

Karın çakra arındırma ve çalıştırmak için “Ram” sesi ile çalışmak, sarı renk giysiler giymek, güneş ışığı ve açık havada yapılan tüm aktiviteler, neşeli filmler seyretmek ve sarı besinler (ananas, limon, kavun, üzüm, sarı elma vb.) ile beslenmek yardımcı olabilir. Çok daha detaylı çalışmaları Meral Bakır’ın Çakra Arındırma ve Çalıştırma Yöntemleri kitabında bulabilirsiniz.

KALP ÇAKRA (ANAHATA ÇAKRA)

Kalp çakra denge alma verme ve paylaşma merkezidir. Kalp çakra aynı zamanda koşulsuz sevginin merkezidir. Beynimizin sanatsal eylemler ile ilgili bölgesi ile bağlantılıdır.

Hava elementi ile bağlantılı ve yeşil renktedir.

Bu merkezden enerji çok güçlü akar. Açık olan kalp çakrası başkaları üzerinde de kendiliğinden iyileştirme ve dönüştürme gücü yaratır. 

Bu çakra bloke olduğunda, sevgiyi koşullu alır ve verir. Karşılıksız sevgi vermek anlamında sorunu vardır. Sevgiye bağımlıdır. Herkes onun önünde birer engelmiş gibi görünür. Kalp, meme sorunları, tüberküloz, zatürree, bronşit nefes darlığı, öksürük, astım, akciğer tümörleri gibi akciğer rahatsızlıkları, yorgunluk, uykusuzluk, huysuzluk, paranoya gibi rahatsızlıklar görülebilir. 

Kalp çakra arındırma ve çalıştırmak için “Yam” sesi ile çalışmak, Yeşil renk giysiler giymek, doğada ve açık havada yapılan tüm aktiviteler, neşeli filmler seyretmek ve yeşil besinler (tüm yeşil yapraklı sebzeler, avakado, yeşil elma vb.) ile beslenmek yardımcı olabilir. Çok daha detaylı çalışmaları Meral Bakır’ın Çakra Arındırma ve Çalıştırma Yöntemleri kitabında bulabilirsiniz.

BOĞAZ ÇAKRA (VİŞUDDHA ÇAKRA)

İletişimin merkezidir. Duygu ve düşüncelerimizi boğaz çakra aracılığı ile ifade ederiz. İfade etmek insanın her alanda kendisini ortaya koyabilmesidir. Boğaz çakrayı sağlıklı tutmak için doğruyu söylemek çok önemlidir. Duygu ve düşüncelerimizi cesaret ve tüm açıklığı ile boğaz çakra aracılığı ile dış dünyaya ifade ederiz.  Bu çakra aracılığı ile kişi korkularını ve zayıf taraflarını ifade edebilme yeteneğine sahip olarak gerektiğinde hayır diyebilmektedir. Ayrıca korkmadan başkalarına fikirler verebilir.

Rengi mavi ve eter elementi ile ilgilidir.

Bu çakra bloke olduğunda, boyun ve boğaz bölgesinde ağrılar, sıkışmalar ve tiroit gibi rahatsızlıklar olabilir. Başkalarını incitmemek için konuşmamayı tercih eder. Konuşurken boğazı düğümlenir, veya konuşmadan önce bazı sesler çıkarır. Kendisi ile katı bir tutum geliştirir. Önemsiz şeylerden konuşur. Boyun omurlarında kaymalar, sıkışmalar, fıtık gibi ense-boyun ile ilgili rahatsızlıklar, Alerji, astım, bronşit, ses telleri, larenjit,  farenjit, tiroit, paratiroit, baş dönmesi gibi fiziksel rahatsızlıklar görülebilir. 

Boğaz çakra arındırma ve çalıştırmak için “Ham” sesi ile çalışmak, mavi renk giysiler giymek, doğada ve açık havada yapılan tüm aktiviteler, mavi ve mor besinler (yaban mersini, mor lahana, böğürtlen erik, patlıcan vb.) ile beslenmek yardımcı olabilir. Çok daha detaylı çalışmaları Meral Bakır’ın Çakra Arındırma ve Çalıştırma Yöntemleri kitabında bulabilirsiniz.

ALIN ÇAKRA (AJNA ÇAKRA)

Üçüncü göz olarak da bilinen bu çakra hafıza merkezidir. Alın çakra bu hayatta ve önceki hayatlarımızda yaşadığımız kayıtların tümünün saklandığı merkezdir. Öğrenme alın çakra merkezi aracılığı ile gerçekleşir.

Rengi indigodur.

Bu çakra bloke olduğunda, kişiler sezgi gücünü kullanmaz. Disiplin ve başarıdan korkar. Pek çok durumda karışıklığın içinden çıkamaz ve bocalar. İşitme, burun ve sinüs ile ilgili sorunlar, göz, baş ağrıları, tümör, beyin kanaması, migren gibi fiziksel rahatsızlıklar ve konsantrasyon eksikliği, zihin yorgunluğu, karışıklığı, öğrenmede zorluk ve öğrenme bozuklukları, unutkanlık, adet düzensizlikleri görülebilir. 

Alın çakra arındırma ve çalıştırmak için “Aum” sesi ile çalışmak, spiritüel çalışmalar, meditasyon dua ve inzivalar yapmak etkili olabilir. İndigo renk giysiler giymek ve yumurta, ıspanak, kuruyemişler, süt ürünleri, yulaf, balık gibi hafızayı güçlendiren besinler yardımcı olabilir. Çok daha detaylı çalışmaları Meral Bakır’ın Çakra Arındırma ve Çalıştırma Yöntemleri kitabında bulabilirsiniz.

TAÇ ÇAKRA (SAHASRARA ÇAKRA)

Taç Çakra başın üst kısmında yer alır ve farkındalık, maneviyat, bilgelik ve bilinç ile ilişkilidir. Bir olma ve bütünlük hali bu merkez aracılığı ile deneyimlenir. Kozmik bilinç ile bağlantı yeridir.  En önemlisi mutluluk ve mutlu olma hali bu merkez aracılığı ile algılanır. Kişinin ihtiyacı olan bilgiler kolaylıkla ona ulaşmaya başlar.

Taç çakranın rengi menekşedir.

Bu çakra bloke olduğunda, kişiler kendilerini boşlukta hisseder ve amaçsızdırlar. Yalnızlık hali ve ölüm korkusu içerisinde yaşarlar. Sürekli engellenmişlik hissederler. Yıkıcı duygular taşırlar ve baş ağrısı, depresyon, stres, endişe ve kafa karışıklığı gibi sorunlar yaşarlar.

Taç çakra arındırma ve çalıştırmak için “sessizlik” zihinsel sessizlik ile başlamak yani meditasyon yapmak bu çakranın şifasıdır. Meditasyon ile kişi kendi sınırlarını kaldırır. Zihin temizlendikçe enerji akımları kuvvetlenir. Taç çakra için daha az beslenmek, haftada bir gün su, haftada bir meyve veya tam oruç tutmak çok yararlıdır. Haftada bir saat ile başlayarak sessizlik içinde oturmak ve bu süreyi yirmi dört saate kadar çıkarmak bilinç düzeylerini yükseltmeye yardımcı olabilir. Çok daha detaylı çalışmaları Meral Bakır’ın Çakra Arındırma ve Çalıştırma Yöntemleri kitabında bulabilirsiniz.

Çakra blokajıyla ilgili blog yazımız için tıklayınız.

*Bu içerikte kullanılan sembol görselleri linkteki kaynaktan sağlanmıştır.

2022 Gezegen Retro Tarihleri

Meral Bakır’dan mektup var! 2022 Gezegen Retro Tarihleri :

(Gezegen Enerjileri hakkında eğitim için tıklayınız.)

2022 Merkür Retrosu 14 Ocak – 4 Şubat  

2022 Merkür Retrosu 10 Mayıs – 3 Haziran

2022 Merkür Retrosu  10 Eylül – 2 Ekim

2022 Venüs Retrosu 19 Aralık 2021 – 29 Ocak 2022

2022 Mars Retrosu 30 Ekim – 12 Ocak 2023

2022 Jüpiter Retrosu 28 Temmuz- 24 Kasım

2022 Satürn Retrosu 5 Haziran – 23 Ekim

2022 Uranüs Retrosu 20 Ağustos 2021 – 18 Ocak 2022

2022 Uranüs Retrosu 24 Ağustos 2022 – 22 Ocak 2023

2022 Neptün Retrosu 28 Haziran – 4 Aralık

2022 Plüton Retrosu 29 Nisan – 9 Ekim

Gezegen Retrosu Nedir?

Retro, gezegenin geri hareket ediyor olması o gezegenin temsil ettiği konularda sorunların oluşabileceğini ifade eder. Bu dönemlerde ilgili gezegenin temsil ettiği konulardan uzak kalmak gerekir.

Grigori Grabovoi Öğretileri ile Aşk Semineri

Aşk semineri ile ilgili iletişim için Sonsuz Lotus sitemize tıklayınız.

Aşk Semineri nedir? Sevginin gücü senin için ne kadar önemli sorusunu yanıtlamak için Grigori Grabovoi Öğretileri ile Aşk, İlişki ve Sevgi Semineri’ne bekleriz.

Bu etkinlik; aşk, engellenmiş sevgi, bilinçaltı direnç ve mutluluk kavramlarına Grigori Grabovoi bakışını sunar. Çünkü konstantrasyon yöntemleri ile istediğini elde edebilirsin.

Grigori Grabovoi Öğretileri ile Psikolojik Normalizasyon

Kendiniz başkaları, çocuklar ve bebekler için çalışabileceğiniz yöntem ve bilgi ile herhangi bir olayın nasıl olumlu hale dönüştürülebileceğini Psikolojik Normalizasyon ile çalışacağız. Çünkü bilinç yapılandırılması ile düşünce formları maksatlı olarak değiştirilebilir.

Sayı dizileri yoluyla psikolojik kontrol sağlayarak kendini ve başkalarını nasıl gençleştirebilirsiniz? Gerçekliği sonsuz yapabileceğin bir bilgi küresinin varlığını anlayabilir miyiz? Kişinin sayı dizileri aracılığıyla yeniden yapılandırılması nasıl mümkündür? En önemlisi de kişi kendi iradesiyle dünyasını değiştirebileceğini nasıl fark eder?

Depresyon, öfke, kaygı, endişe, korku, acı, ağrı, acı çekme, takıntı, yaşam, psikolojik güvenlik, kişilik, kendine güven, direnç, bilinçaltı direnç, duygu. Bunların dışında deneyim, yetenek, otizm, saldırganlık, uyum, bağımlılık, kavrama ve daha pek çok konuda destek bulacağınız yöntem ve sekans uygulamaları içerir.

Eğitim hakkında iletişime geçmek için Sonsuz Lotus sitemizi ziyaret edebilirsin.

Çakra Tıkanma Nedenleri

Çakra tıkanma nedenleri çeşitli etkenlere bağlı olabilir.

 • Korku,
 • Zihinsel çatışmalar,
 • Kızgınlık, endişe, pişmanlık, suçluluk,
 • Stres, üzüntü, keder,
 • Kendimize söylediğiniz yalanlar,
 • Ergenlik çağında bastırılmış cinsel duygular,
 • Çocuklukta başlayan şefkat ve bedensel temas eksikliği,
 • Zamanından önce tuvalet eğitimi için zorlanmak,
 • Bebeğin annesinden süt emmemesi veya ihtiyacından az emmesi,
 • Psikolojik baskılar,
 • Affetmemeyi bilmemek,
 • Cinsel ilişkiden zevk alamamak,  ayıplamak, suçlamak,
 • Bağımlılıklar (madde, anne, baba, çocuk, sevgili, eş v.b.)

çakralarda enerji dengesizliği meydana getirerek tamamen veya kısmen kapanmasına neden olur. Detaylı bilgiler için Meral Bakır’ın Çakra Arındırma ve Çalıştırma Yöntemleri kitabını inceleyebilirsiniz