admin Ekim 4, 2020 0 Yorum

Güneş Sisteminde Seraf İle Yolculuk

Seraf İle Güneş Sistemine Yolculuk Eğitimi için bize yazınız.

Bugün vitaminlerinizi aldınız mı? Ayrıca bir doz sevgi dolu Venüs enerjisi almak istemez miydiniz? Jüpiter’in şans, talih ve maddi bolluk alanından faydalanmaya ne dersiniz? Belki Mars’ın bizi ileriye taşıyan enerjisine, belki de Neptün’ün ruhsal enerjilerini almaya ne dersiniz? Güneş sisteminde Seraf ile yolculuk eğitimine katılan herkes bu harika enerjilerden yararlanabilir. Tıpkı her gün aldığınız vitaminler gibi her gün dilediğiniz gezegenin enerji desteğini alarak kendinizi güçlendirebilirsiniz. Ayrıca bu enerjileri düzenli olarak aldığımızda fiziksel, duygusal ve ruhsal yeteneklerimizin artacağı belirtilmiştir.

Güneş, Merkür, Venüs, Mars, Jüpiter, Satürn, Uranüs, Neptün, Plüton

Her gezegen için ayrı ayrı uyumlama yapılmaktadır. Bu uyumlama sonucu kişi o gezegenin enerji yağmurunu kendisi için alabilir veya başkalarına aktarabilir.

Kimler katılabilir:

Katılım için hiçbir ön koşul yok, isteyen bu eğitimi alabilir.

Şifa uygulayan veya uygulamak isteyen herkes katılabilir.

Astrolojik anlamda doğum haritanızda evlerinize etki eden gezegenlerin olumsuz etkilerini en aza indirerek size kolaylıklar ve destekler getirir.

Sıkıntılı ve zorluklarla uğraştığımız alanları tespit ederek bu alan üzerinde çalışmamızı kolaylaştırır.

Bu enerjileri ruhsal gelişimimiz için yararlanmamızı sağlıyor

Astroloji ile ilgilenenler için destek sağlar.

Çok güvenli çocuklara da uygulanabiliyor.

Gezegen organ bağlantıları sağlımızda iyileşme getirir.

Gezegen çakra bağlantıları ile enerjimizi yükseltir. 

Workshop Ücreti:

2 günlük eğitim şeklinde tüm gezegen enerjileri aktarılmaktadır.

Eğer istediğiniz gezegen enerjisini tek tek alabilirsiniz. Bu durumda “güneş” zorunlu olmak üzere her bir gezegen enerji uyumlaması ayrı ayrı alınabilir. (Yaklaşık 2 saat)

Tamamlama Sertifikası

Tüm gezegenler tamamlandığında bitirme sertifikası verilecektir.

Nasıl Alabilirsiniz?

Bu atölye çalışmasını, yüz yüze veya telefon, skype aracılığı ile uyumlamaları alabilirsiniz.

 

Güneş: İrade, Kararlılık, Dayanıklılık, Onur, Otorite, Öz güven, Olumlu bakış açısı, Güvenilirlik, Özgünlük, Canlılık, Sadakat, Önderlik, Ağırbaşlılık, Metanet, Cesaret, İyimserlik, İnanç, Yaratıcılık, Pozitif bakış açısını arttırır. Yaşam gücü enerjisi, Güç ve dayanıklılık, Yaratıcı güç ile bir olma duygusu, Depresyon, Kanser, Isı ve ışık, Kendimizi iyi hissetmemizi sağlıyor, çakra ve meridyenlerdeki sorunları gideriyor. Tepe çakra, 3. Göz solar pleksus şigası, omurga, canlandırıcıdır.

Satürn: İstikrar, sorumluluk, azim, odaklanma, dikkat, düzen, disiplin ve öz disiplin, dürüstlük, iş ahlakı, zamana karşı durma, doğruluk, ilahi zamanlama Satürn bir öğretmendir ve her zorluğun sonunda büyük bir hediye ile ödüllendirir. 

Merkür: Bilgi akışı, İletişim, İçsel iletişim, Parlak zeka, Uyanıklık, Akıcılık, Çok yönlü olma, Farkları görebilme, Keskinlik, açıklık, Farkındalık, İş bitiricilik, Beceriklilik, Ayırt edebilme yetisi, Hızlı geçiş Fiziksel olan ve olmayan varlıklarla iletişim, Duruişiti, Topluluk içinde rahat konuşma, Yanlış anlamalar, Ters giden işler, Akış yavaşsa, Aksayan anlaşmalar, Yeni işe başlayamama , Günlük hayatta, İş görüşmesine giderken, Zorlu bir görüşme varsa, Radyo programı yapacaksın, Sınava girerken, İş bağlam için

Venüs: Güzellik, Uyum-harmony, Aşk, Sadakat, Sanat, Zerafet, Sevecenlik, Dişilik, Çekicilik, Duyarlılık, İncelik,, Kibarlık, İşbirlikçilik, Yapıcılık, Ruh eşini veya ideal eşi bulma, Yeni başlangıçlar, Doğurganlık, Eski yüklerden kurtulma, Saf olmayanın yakılıp atılması sonucunda elde edilen duruluk, Masumiyet, Hayatın tadına varma ve tatlı gıdalardan keyif alma, Şevkat, Seçkin ve zarif eşyalardan zevk alma, Kendini bağışlama, Affetme, Temizleme, Kendine değer verme, Karma temizliği, Aldatmalar, Yardım azaldıysa

Mars: Adım atamamak, yapamam, ezik, karar verememe, odaklanmama, erteleme, fikirlerini söyleyebilme, hızla ileriye taşıma, girişimcilik, ben yaparım tavrı, baskınlık, kararlılık, odaklanabilme, hareketli enerji, tutku, cesaret, kasları geliştirir, algıları güçlendirir,

Jüpiter: Genişleme, ve büyüme, hayaller ve ilhamlar, bilinç ötesi ben anlayabilme verimlilik ve bereket, inanç, iyimserlik, din ve felsefe, sıcakkanlılık, sağduyu, ruhsal amacı gerçekleştirme, neşe, sağlık, eşsiz fırsatlar, blokajları temizler, şans, bardağın dolu tarafını görmek, cömertlik ve maddi bolluk.

Uranüs: Kaderin enerjisi, duru biliş, yaratıcılık, çözüm getiricidir, engelleri aşmak ve akış ve kolaylık getirir. Evrensel bilgelik, arkadaş ilişkileri, medya ilişkileri, kaderin enerjidir, evrensel bilgelik, aura bedeni temizler, deha özgünlük buluşçuluk şakacılık, mizah duygusu

Neptün: Duyarlılık, psişik ve mistik güçler, evrensel bilinç, rüyalar ve hayaller, yanılsama-illüzyon, vizyon, tanrısal şefkat, müzik, ruhsallığa yatkınlık, belirsiz ve ince farklılıkları anlayabilme, duygusallık, insanlarda tanrısal olanı görebilme

Plüton: Değerlendirme ve karar vermede yetkinleşme, düşünce kalıplarını kırarak her şeyin gerçek değerini fark edebilme, yaşamın geçici olduğunu kavrama, şükran duygusunda artış, hayatın geçici olduğunu kavrama, doğrudan ve yerinden davranışlar, üst bilinç, bilinçaltı, ego, sırlar, değiştirilebilirlik, takıntılar, içimize gömdüklerimizle yüzleşme, temizlik arınma, ertelemek, hareket geçmek, karmik görevler.

 

Etiketler: Gezegen Enerjileri , Gezegen Enerjileri Eğitimi

Yorum Yap

Your email address will not be published.

Gösterilecek alanları seçin. Diğerleri gizlenecek. Sırayı yeniden düzenlemek için sürükleyip bırakın.
 • Resim
 • SKU
 • Değerlendirme
 • Fiyat
 • Stok
 • Kullanılabilirlik
 • Sepete ekle
 • Açıklama
 • İçerik
 • Ağırlık
 • Boyutlar
 • Additional information
Karşılaştırma çubuğunu gizlemek için dışarıyı tıklayın
Karşılaştır