admin Ekim 4, 2020 0 Yorum

Serafim Blueprint

Serafim Blueprint Nedir?

13.000 yıl önce, bir Serafim denilen yüksek meleklerin insanlığın refahı için bir grup kozmik enerjiyi birleştirdi. Birleşen bu kozmik enerji, evrenimizde bulunan tüm canlı türlerinin, en kolay şekilde kişisel gelişiminde kullanılabilir.

Seraphim Blueprint Enerjisi bizim yaşam gücü enerjisi ve refahımızı arttırmak için 11 büyük enerjiyi en uygun şekilde birbiri ile etkileşimidir. Her bir enerji gerçekleştirme ve evrim yolunda yaşam amacımızı bilerek yürümemizi destekler.

Bu enerjiler güvenli, zeki ve ideal bir uyum içinde çalışırlar. Bizim fiziksel duygusal ve ruhsal bedenlerimiz ve göksel bedenlerimizde en ideal şekilde çalışırlar. Serafim Melekleri ile çalışmalar aşağıda detaylı olarak anlatılmaktadır.

Seraphim Blueprint Sistemi Nedir?  

Serafim Blueprint Eğitimi toplam 6 basamaktan oluşur. 6 basamak tamamlandığında Uluslar arası geçerli sertifika verilir.

1. Basamak Serafim İyileştirmesi

2. Basamak Serafim Kutsal Geometri

3. Basamak Serafim Tezahür

4. Basamak Serafim Kozmik İhtişam

5. Basamak Serafim ile Gezegenin İyileştirilmesi

6. Basamak Serafim İnayet ve Birlik

1. Basamak Serafim İyileştirmesi

İyileşme önce kendimizden başlar. Bu basamak sizi hem bedensel hem de duygusal olarak iyileştirir. Bu sayede ruhsal gelişiminiz için gerekli temel oluşur. Sistemin ilk enerjisi size kendinizi ve başkalarını fiziksel olarak iyileştirme gücü verir. İlahi uyum enerjisi ismi taşıyan ikinci güç de bir iyileştirme enerjisidir. Ama onun hedefi duygusal yönünüzdür. Bu iki enerjiye uyumlandığınızda içsel dengeniz ve bağışıklık sisteminiz sağlamlaşır. Bu basamak sadece kendimizi iyileştirmek ile kalmıyor başkalarına enerji aktarmak ve kristallere şifa yükleme aura ve çakralara, böbrek ve enerji meridyenlerimize çalışabiliyoruz. Farklı melek bağlantıları oluşturabilmek ve uyumlu ortamlar yaratabilmek önemli iki enerjidir.

2. Basamak Serafim Kutsal Geometri

Bu basamak şimdiki yaşantınızda sizi sınırlayan karmik bağları çözmeyi hedefler. Devreye giren ana enerjiler evrim hızınızı arttırır. Bu enerjilerden biri evrenin yüce düzenleme gücüdür, diğeri ise karmik sınırları aşamalı olarak yok eden güçtür.

3. Basamak Serafim Tezahurü  

Bu basamak hem kişisel isteklerinize hem de kozmik amaçlarınıza daha çabuk ulaşmanız için size yardımcı olur. Bireysel düzeyde tatmin oldukça daha yüce hedeflere yönelmeye başlarız. Buradaki iki ana enerji niyetinizi, iradenizi ve isteklerinizi gerçekleştirme gücünüzü yükseltir.

4. Basamak Serafim Kozmik İhtişam

Bu basamakta, gezegenimizle birlikte saniyede binlerce kilometre hızla uzayda savrulan bedenlerimiz, maruz kaldıkları kozmik güçlerle uyumlu hale gelir. Bedenlerimiz tüm evrenin holografik parçalarıdır. Devreye giren ilk enerji holografik, eterik bedenlerimizdeki hasarlı parçaları düzeltir, diğeri ise bizi genişleyen evrene uyumlu hale getirir.

5. Basamak Serafim ile Gezegenin İyileştirilmesi

Bu basamakta, gezegenimizin çeşitli geçişleri sırasında yardım etmek amacıyla bizimle çalışmak isteyen, bedensiz varlıklarla iletişim kurmak için gerekli araçları edinirsiniz. Bu enerji, insanlık ile doğal düzen arasındaki dengeyi düzenler. Yapılan uyumlamalar arasında doğa ruhları ve yüksek titreşimli varlıklarla uyumlu hale gelmek de yer alıyor.

6. Basamak Serafim İnayet ve Birlik

Hayatlarımız süresince birikmiş olduğumuz ağır molozları temizledikten sonra çevremizdeki güzellikleri idrak etme isteği uyanır ve kendimizi Kaynağa çok daha yakın hissetmeye başlarız.

Serafim Blueprint’in Bize Ulaşma Serüveni:

13.000 yıl önce, bir Serafim meleği bir grup kozmik enerjiyi birleştirdi.

Dünyamızda bu yeni enerjiyi kullanmayı ve bilgilenmeyi ilk olarak Atlantis rahipleri, bilginleri tanımışlar ve bu ruhani sistemin Atlantislilere ulaşmasını sağlamışlardır. Atlantis kıtasının yok olmasıyla birlikte Serafim enerjisi öğretisini içeren bu ruhani sistem de tamamıyla unutulmuştur.

Bu ruhani sistemi kuran Serafim Meleği, aynı zamanda sistemin de koruyucusudur. Bu nedenle Serafim Meleği, uzun süre insanlığın tekrar bu ruhani sistemi kavrayabilme olgunluğuna ulaşmasını beklemiştir. M.S 60′lı yıllarda yüksek ruhani evinime ulaşmış İbraniler, bu enerji kaynağını yeniden keşfetmiştir. Bu mistik edinim üzerine geliştirilen ruhani sistem bugün Kabala olarak bilinmektedir.

1994 senesinde Serafim Meleğinin meditasyon öğretmeni olan Ruth Rendely ile iletişime geçmesiyle bu ruhani sisteme yeniden ulaşmamız sağlanmıştır. Serafim Blueprint, eter boyutunda sürekli var olan kozmik enerji bileşimidir. Bu ruhani sistemin kurucusu olan Serafim Meleği, enerjinin vücutlarımızla tam bir uyum içinde olmasını sağlayabilmek için tüm enerji açılımlarını, belli bir sıralamayı takip ederek yapmaktadır. Enerjilerin kombine ediliş şeklini ve verildiği evreleri göz önünde bulundurursak, Serafim Blueprint’in birbirini takip eden enerji açılımlarını içeren kadim bir öğreti olduğunu anlarız.

Her bir enerji kullanımı, özel bir amaç içermekte ve enerjiyi nitelikli kullanma olanağı sağlamaktadır.

Etiketler: Seraphim Blueprint, Seraphim Blueprint Eğitimi

Yorum Yap

Your email address will not be published.

Gösterilecek alanları seçin. Diğerleri gizlenecek. Sırayı yeniden düzenlemek için sürükleyip bırakın.
 • Resim
 • SKU
 • Değerlendirme
 • Fiyat
 • Stok
 • Kullanılabilirlik
 • Sepete ekle
 • Açıklama
 • İçerik
 • Ağırlık
 • Boyutlar
 • Additional information
Karşılaştırma çubuğunu gizlemek için dışarıyı tıklayın
Karşılaştır