admin Ekim 4, 2020 0 Yorum

Venüs ve Merkür Gezegen Uyumlaması

İlişkiler ve İletişim için Venüs ve Merkür Gezegen Uyumlaması 

Venüs ve Merkür gezegenleri için ayrı ayrı uyumlama yapılmaktadır. Bu uyumlama sonucu kişi o gezegenin enerji yağmurunu kendisi için alabilir veya başkalarına enerji aktarabilir.

Katılım için Güneş uyumlamasını almış olmanız gerekmektedir. Başka hiçbir koşul yoktur. isteyen bu eğitimi alabilir.

Güneş Sisteminde Seraf ile Yolculuk… (Gezegenler ve Enerjileri ile Şifa aktarımı)

Venüs Gezegeni Enerji Yağmuru: Venüs ruh eşini bulmak veya ideal eşini bulmakla bağdaştırılıyor.

Venüs aşk ve sevgi enerjisini yaşama davet eder.  Aynı zamanda yaşama Güzellik, Uyum-harmony, duyarlılık, incelik ve kibarlık katar. Yapıcı ve işbirlikçi davranışları bize doğru getirir. İlişkilerde sadakat, dişilik, sevecenlik, çekicilik, masumiyet, şefkat, Ruh eşini veya ideal eşi bulmayı ve doğurganlığı destekler.

Ayrıca, Sanat, Zerafet, Saf olmayanın yakılıp atılması sonucunda elde edilen duruluk, Hayatın tadına varma ve tatlı gıdalardan keyif alma, Seçkin ve zarif eşyalardan zevk alma, Kendini bağışlama, Affetme, Temizleme, Kendine değer verme, Karma temizliği yapar. Hayatınızda Aldatmalar, Yardım azaldığını hissediyorsanız, eski yüklerden kurtulup yeni başlangıçlar yapmanızı destekler.

Mitolojide Venüs

Venüs ya da diğer adıyla Afrodit, çekicilik, tutku, istek ve sonsuz aşk tanrıçasıdır. İnsanlığın ilk çağlarında Venüs, gençliği, dişiliği ve güzelliği simgelerdi. Venüs duyguları, aşk hayatını, şehveti yönetir. Efsanevi dişi gezegen Venüs aynı zamanda güzelliği, modayı, güzel sanatları temsil eder ve hayatımızı güzel şeylerle doldurur. Müzik dinlemek, lezzetli yemekler yemek, baş döndüren bir parfüm koklamak, muhteşem bir sergi gezmek ya da sevgilinizi baştan çıkartmak için fırsatlar yaratır.

2017Venüs Retrosu Tarihi:

4.3.2017 – 15.4.2017

Venüs retrosu dönemlerinde ilişkilerimizi sorgularız. Yeni aşk arayışı için çok fazla çaba harcar. Veya devam eden ilişkimizdeki hoşumuza gitmeyen tarafları açık bir şekilde görebiliriz. Aşk ve ilişkiler gezegeni Venüs geri gittiği dönemlerde. Evlenmek veya ticari bir ortaklık yapmak çok ta doyurucu olmayabilir. Bu dönemlerde Barış yapmak zor olur.

Merkür

İçsel iletişim de dahil olmak üzere her türlü iletişim, bilgi ve bilgi akışı ile ilgilidir. Yazı yazmak, seyahatler, öğrenme, Parlak zeka, Uyanıklık, Akıcılık getirir.  Çok yönlü olma, Farkları görebilme, Keskinlik, açıklık, Farkındalık, İş bitiricilik, Beceriklilik, Ayırt edebilme yetisi kazandırır. Topluluk içinde rahat konuşma, Zorlu görüşmeler, Yeni bir iş görüşmesine gidiyorsan, sınavlar veya iş bağlamak merkürün işidir. Her türlü aksayan durumlar için de Merkür gezegen enerjisi yardımcı olabilir örneğin: Yanlış anlamalar, Ters giden işler, Akış yavaşsa, Aksayan anlaşmalar, Yeni işe başlayamama gibi. Merkür aynı zamanda yakın akrabaları, mektupları, postayı, seyahati, planları, randevuları, yolu, taşıtları, reklamcılık, yayımcılık, satış, halkla ilişkileri ve internet üzerinden verilen servisleri yönetir.

Mitolojide Merkür

Mitolojide Merkür, tanrıların habercisi olarak bilinirdi. Astrolojide bu gezegen haberleşmeyi temsil eder. Her türlü konuşma, yazı, yolculuk bu gezegenin yönetimindedir. Sürekli olarak yeni bilgiler edinen, son derece hızlı ve her duruma kolay adapte olabilen bir gezegendir. Merkür mantık, anlayış ve görüşü temsil eder.


Her çeşit bilgi, öğrenme ve ulaşım merkür tarafından idare edildiği için Merkür’ün geri gittiği zamanlarda iletişimde aksaklıklar meydana gelir, yanlış anlaşılmalar olabilir. Herhangi bir anlaşma imzalamak, önemli kararlar almak için iyi bir dönem değildir.

Bu gezegen konuşmayı ve fikirlerin nasıl ifade edildiğini yönetir.

2017 Merkür retrosu Tarihleri:

10.04.2017-3.05.2017

13.08.2017-5.09.2017

3.12.2017- 23.12.2017

Her türlü iletişim ve yolculuklarda aksama ve gecikmelere yol açabilir. Anlaşmalar, kararlar aksamalar olabilir. Merkür geri gittiği dönemlerde yolculuk, iletişim, yeni karar almak anlaşma yapmayı biraz ertelemek iyi olabilir.

Güneş: İrade, Kararlılık, Dayanıklılık, Onur, Otorite, Öz güven, Olumlu bakış açısı, Güvenilirlik, Özgünlük, Canlılık, Sadakat, Önderlik, Ağırbaşlılık, Metanet, Cesaret, İyimserlik, İnanç, Yaratıcılık, Pozitif bakış açısını arttırır. Yaşam gücü enerjisi, Güç ve dayanıklılık, Yaratıcı güç ile bir olma duygusu, Depresyon, Kanser, Isı ve ışık, Kendimizi iyi hissetmemizi sağlıyor, çakra ve meridyenlerdeki sorunları gideriyor. Tepe çakra, 3. Göz solar pleksus şifası, omurga, canlandırıcıdır.

Yorum Yap

Your email address will not be published.

Gösterilecek alanları seçin. Diğerleri gizlenecek. Sırayı yeniden düzenlemek için sürükleyip bırakın.
 • Resim
 • SKU
 • Değerlendirme
 • Fiyat
 • Stok
 • Kullanılabilirlik
 • Sepete ekle
 • Açıklama
 • İçerik
 • Ağırlık
 • Boyutlar
 • Additional information
Karşılaştırma çubuğunu gizlemek için dışarıyı tıklayın
Karşılaştır