Melek Çalışması
Blog Şub 09
Meral Bakır 0 Yorum

Çakralarınızı Temizleyecek Başmelek Mikail Çalışması

Başmelek Mikail kurtuluş ve rahmet meleğidir. Başmelek Mikail Çalışması, yüksek sevgi enerjisi sayesinde hayatınızdaki tüm olumsuzlardan kurtulmanızı sağlar. 

Hepimiz dünyaya belli bir amaç için geliriz. Aslında yaşamımız boyunca da nihai hedefimiz, bu amacın ne olduğunu bulmak ve onu uygulamak olur. Ancak dünyevi koşuşturmalar sebebiyle bu amaçtan giderek uzaklaşmaya başlarız. Doğduğumuz günden itibaren ailemiz ve toplum tarafından bize birtakım sorumluluklar yüklenir. Zorunlu eğitimler, kariyer planları, ekonomik bağlılıklar ve hastalıklar zamanımızın ve enerjimizin çoğunu ele geçirmeye başlar. Başmelek Mikael Çalışması ise sevgi enerjisi ile benliğimizi yeniden keşfetmemize yardımcı olur. Sevgiyle dolup özgür hissetmeye başlayan bir ruh, gerçek amacına da daha kolay odaklanır. 

Başmelek Mikail Kimdir?

Tanrının kendinden yarattığı ilk varlık olan Başmelek Mikail, dört büyük melekten biridir. Evren ve diğer tüm varlıklar yaratılırken Tanrının yanında olmuş ve bu enerjiden yararlanmıştır. Olumsuz enerjiyi arındırmakla görevlendirilmiş olan bu melek evrendeki düzenden de sorumludur. Aynı zamanda Cennet’in genel yöneticisi konumundadır. Tüm semavi dinlerde tanınır ve kutsal ruh olarak kabul edilir. 

Görsel tasvirlerde elindeki kılıcı daima fark edersiniz. Bu kılıç, Mikail’in mavi, altın sarısı ve mor renkteki enerjisine göre renge bürünür. Mikail’in bu yüce enerjisi, Tanrının saf sevgisinden gelmektedir. Kılıcı sayesinde olumsuz tüm enerjileri temizler ve nötrler. Kişilerdeki, gruplardaki ve ortamlardaki olumsuzluğu temizlediği için enerji uyumlaması konusunda oldukça yardımcıdır. 

Hayatınızı Değiştirecek Başmelek Mikail Çalışması 

Sevgiden ve hayat amacımızdan uzaklaştıkça çevremizdeki olumsuzlukların daha fazla yoğunlaştığını görebiliriz. Bunun anında farkına varmasak da zaman geçtikçe negatif bir kordonun sanki boğazımızı sıkmaya başladığını hissederiz. Yaratıcının sonsuz sevgisinden güç alan Başmelek Mikail, elindeki kılıçla hayatınızdaki olumsuzlukları yarıp sevginin tekrardan içinize akmasını sağlar. Uyumlama çalışması ile artırılan bu güçlü frekans sevgi ve ışığın tüm hayatınıza işlemesine yardımcı olur. 

Niyet etmenin gücüne ve önemine inanarak bu çalışmaları yaptığınızda çakra temizliğinizi de sağladığınızı görebilirsiniz. Mikail’in büyük bir armağan olan enerjisi, arınmaya ve sevgiyle dolmaya niyet eden herkesi kuşatır. Bu enerjiyi yakalayanlar hayatlarındaki köklü değişimlerin ve büyük mucizelerin kısa sürede farkına varır. Enerji yükseldikçe kişisel bilinç ve farkındalık da artmaya başlar. 

Çakraları temizlemek gibi çok sayıda faydası bulunan Başmelek Mikail çalışması, niyetlerinizi gerçekleştirmek için önemli bir ödüldür. Arınmaya niyet eden, duanın ve yaratıcının varlığına inanan herkes bu enerjiden fayda sağlayacaktır. Uyumlama çalışmalarının etkisini görebilmeniz için samimi olmanız ve kalp çakranızı kullanarak sevgiyle dua etmeniz yeterlidir. Tanrı, samimiyetle kendisinden yardım isteyen herkese elini uzatır. 

Ömür Boyu Uygulayabileceğiniz Uyumlama 

Çalışmalar sırasında öğrendiklerinizin etkisi bir defaya mahsus değildir. Kendi hayatınızdaki negatif kalkanı kırıp sevginin kaynağına indikten sonra bu büyük enerjinin etkisini ömür boyu görmeye devam edersiniz. Çalışma sırasında öğreneceğiniz yöntemi hayatınızın geri kalanında, istediğiniz ortamda kullanabilirsiniz. 

Bulunduğunuz mekanlarda koruyucu bir kalkan oluşturan Mikail’in enerjisi, çevrenizle, komşularınızla, iş arkadaşlarınızla ve partnerinizle ilişkilerinizi nötralize eder. Çalışma sırasında ortaya çıkan enerji ortamdaki ve ilişkilerinizdeki tüm negatif duyguları temizler. Yaşam amacınızı unutmuşsanız, hatırlamanız konusunda bize destek olur. Auranızda ve çevrenizde güvenli bir alan oluştuğunu günden güne fark etmenizi sağlar. 

Kendinizi değersiz, güvensiz, güçsüz, yetersiz, başarısız, yalnız hissettiğiniz her an öğrendiğiniz bu çalışmayı kendi kendinize tekrarlayabilirsiniz. Zorlandığınızı ve korktuğunuzu hissettiğiniz her alanda bu baş melek size enerjisiyle yardımcı olacaktır. Uyumlama çalışmasının oluşturduğu sevgi kalkanı sevgi içermeyen her şeyi sizin alanınızdan uzaklaştırır. Başmelek Mikail çalışması sırasında, hangi çakralar üzerinde nasıl çalışacağınızı ve hangi meditasyonları nasıl yapacağınızı da öğrenirsiniz. Böylece tüm öğrendiklerinizi istediğiniz zaman kendi kendinize de yaparak hayatınızda uygulayabilirsiniz.

Yorum Yap

Your email address will not be published.

Gösterilecek alanları seçin. Diğerleri gizlenecek. Sırayı yeniden düzenlemek için sürükleyip bırakın.
 • Resim
 • SKU
 • Değerlendirme
 • Fiyat
 • Stok
 • Kullanılabilirlik
 • Sepete ekle
 • Açıklama
 • İçerik
 • Ağırlık
 • Boyutlar
 • Additional information
Karşılaştırma çubuğunu gizlemek için dışarıyı tıklayın
Karşılaştır