Seraphim Meleği
Blog Şub 09
Meral Bakır 0 Yorum

Seraphim Blueprint

Serafim Meleği ve Seraphim Blueprint

Seraphim Blueprint sisteminin odağı olan melek Serafim, başmelektir, meleklerin en yüksek rütbelisi olduğunu pek çok kaynakta yazmaktadır. Seraf sözcüğü etimolojisi iki parçadan oluşmaktadır.  ‘Ser’ yükseltilmiş varlık veya koruyucu melek anlamına gelmektedir. ‘Rafha’ ise şifacı doktor veya cerrah anlamına gelir. İbranice’de ‘saraph’, tutkuyla yanan anlamındadır. Seraphim meleklerinin saf ışık varlıkları olduklarını bilinir. Seraphim melekleri aşkı ve arınmayı temsil ederler. İnsanlığa hizmet eden en yüksek melek enerjilerine sahipler. Serafim meleklerinin her birinin 6 kanadı bulunur. İki kanadı ile yüzlerini, diğer iki kanatları ile ayaklarını kapatırlar. Kalan kanatlarıyla ise uçarlar. Türkiye’de, Ayasofya gök kubbesinin dört tarafında bulundukları için kendilerine Ayasofya melekleri gibi isimlerde verilmektedir. Türkiye’de özellikle Bizans’tan kalan eserlerde görülür.

Seraphim Blueprint Eğitimi

Seraphim Blueprint sistemi, Serafim Melekleri tarafından insanlığın aydınlanması için yeniden aktif edilmiş bir öğretidir. Seraphim Blueprint, kozmik enerjilerin normalizasyonunu altı basamakla sağlayan bir sistemdir. Seraphim Blueprint Eğitimi birinci basamakta Serafim iyileştirmesi yapılır, fiziksel ve ruhsal bedenimizdeki blokajlar kaldırılır. İkinci basamakta bilinçaltı sistemimizdeki sınırlamalar kaldırılır ve Kundalini enerjilerinin yükselmesiyle DNA’daki pasif kısımlar aktifleştirilir, mantık ve duygular arasındaki uyuşmazlık kaldırılır. Üçüncü basamak Seraphim Tezahürü ile amaçlarımızı anlamlandırmamız kolaylaşır. Dördüncü basamakta evren ile olan ilişkimiz normalize edilir. Beşinci basamak ise evrende kendimize denk düşen gezegenimizle olan ilişkilerimiz iyileştirilir. Seraphim Blueprint Eğitimi, altıncı basamak son seviyedir; algımızın güzelliği ortaya çıkararak iyiye yönelmesini sağlar. 

Seraphim Blueprint Eğitimi, sistemin öğretmenlerinden Meral Bakır tarafından aktarılmaya devam etmektedir.

Meral Bakır Kimdir?

Çalışma hayatına bankacı olarak başladı. Sonra sırasıyla satış ve pazarlama koordinatörlüğü, dershane yöneticiliği, yayın koordinatörlüğü, franchise organizasyonu görevlerinde bulundu. Bu yoğun çalışma temposunun ardından yaşamını gözden geçirerek kendisini sorguladı ve aslında yapmak istediğinin bu olmadığına karar vererek; evrensel gelişme ve olgunlaşma yolunda yürümeye başladı.

Yogayı bir yaşam biçimi olarak benimseyerek, Svyasa University (Swami Vivekananda Yoga University) ve Yoga ALLİANCE (YB-YA TTC) Yoga eğitmenliği temel eğitimini tamamladı. Daha sonra, Rainbow Kids Yoga “Yoga For Kids and Families” Teacher Training “Çocuk ve Aile Yogası Öğretmenlik Eğitimi, Birthlight Perinatal Yoga Hamile Yoga Eğitmeni ve Yoga Alliance, Yoga Anatomisi ve Yoga Terapi Öğretmenlik Eğitimi aldı. Aldığı eğitimler ile NLP Trainers, Yaşam Koçu ve Usui Reiki Master-Teacher ve Bioenerji Uzmanı oldu. Seraphim Blueprint Eğitimi 1-6. basamak Öğretmenliği ; Seraphim ileri şifa öğretmenliği, Seraf ile Güneş Sistemi Öğretmenliği (gezegen enerjileri), Seraphim Blueprint Füzyon öğretmenliği, Başmelek Michael, Gümüş Ankh eğitmenliği, Numeroloji, Ruhsal Detoks, Grigori Grabovoi öğretim görevlisidir. Diğer sayısız kurs, yoga eğitimlerine katılarak; İngiltere, Almanya ve Amerika gibi bölgelerde çalışma fırsatı elde etmiştir. Duru görür, yazar ve öğrendiklerini paylaşmayı sever. Meral Bakır, evli bir kız, bir oğlan çocuğu annesi ve bir tatlı bir torun anneannesi ve bundan çok mutlu.

Yorum Yap

Your email address will not be published.

Gösterilecek alanları seçin. Diğerleri gizlenecek. Sırayı yeniden düzenlemek için sürükleyip bırakın.
 • Resim
 • SKU
 • Değerlendirme
 • Fiyat
 • Stok
 • Kullanılabilirlik
 • Sepete ekle
 • Açıklama
 • İçerik
 • Ağırlık
 • Boyutlar
 • Additional information
Karşılaştırma çubuğunu gizlemek için dışarıyı tıklayın
Karşılaştır